Zegar

Kalendarz

czerwiec 2019
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Licznik odwiedzin

DziśDziś143
WczorajWczoraj169
W tygodniuW tygodniu312
W miesiącuW miesiącu4153
Wszystkie dniWszystkie dni223343

POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA, ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST…” Drukuj Email

POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA, ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST…”

W dniu 26 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia, który w tym dniu obchodził swoje 116 urodziny.

W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już coroczna tradycja.

Tego szczególnego dnia dzieci przybyły do Przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami, które były honorowymi gośćmi. Zasiadły one na specjalnie przygotowanym miejscu dla misiaczków, czekając cierpliwie na przebieg wydarzeń. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panią fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia".

Następie wielką niespodzianką były odwiedziny „prawdziwego” misia o imieniu Karmelek, który tańczył z przedszkolakami przy piosenkach o misiach. Dzieci wzięły również udział w quizie: „Co wiemy o misiach” oraz w degustacji przysmaków. Na zakończenie dzieci zostały zaproszone na przyjęcie urodzinowe oraz na wspólną degustację pysznego misiowego tortu. Przedszkolaki wraz z rodzicami wzięły udział w Konkursie „Mój wymarzony miś”, w którym musiały wykazać się kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu swojego wymarzonego misia.

Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

 

 

 


Designed by mgr Angelika Starzyk © 2013