Zegar

Kalendarz

luty 2019
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Licznik odwiedzin

DziśDziś192
WczorajWczoraj193
W tygodniuW tygodniu1155
W miesiącuW miesiącu4314
Wszystkie dniWszystkie dni202797

Aktualności
Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 Drukuj Email

 3 września 2012 roku nasza szkoła znowu zatętniła życiem – rozpoczął się nowy rok szkolny. Rano wszyscy spotkaliśmy się w miejscowym kościele na mszy świętej, następnie wszyscy udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego. Na początku Pani dyrektor Celina Kwaśna powitała wszystkich uczniów, rodziców i grono pedagogiczne. Ciepłe słowa powitania skierowała szczególnie do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Następnie uczniowie pod kierunkiem Pani Romany Gąsiorowskiej przygotowali część artystyczną, na której powitali nowy rok szkolny oraz oddali cześć ofiarom drugiej wojny światowej. Jesteśmy przekonani, że długi wakacyjny odpoczynek zaowocuje w nowym roku dobrymi wynikami. Tym, którzy nie cieszą się z powrotu do szkoły przypominamy, że jeszcze tylko: wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i wakacje, znów będą wakacje, na pewno mam rację wakacje będą znów…”

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 2011/2012 Drukuj Email

 

Wreszcie nadszedł ten upragniony, długo oczekiwany przez wszystkich dzień 29 czerwca – koniec Roku Szkolnego 2011/2012.

Po Mszy św. uczniowie, nauczyciele i rodzice zgromadzili się w sali gimnastycznej, na uroczystym apelu przygotowanym

przez uczniów klasy V i VI, pod opieką P. Romany Gąsiorowskiej.

Więcej…
 
Wykaz podręczników na rok szkolny 2012/2013 Drukuj Email

Podajemy listę podręczników obowiązujących w nowym roku szkolnym.

Więcej…
 
"Nagrody Wójta" rozdane Drukuj Email

 


27 czerwca 2012r. w Zespole Szkół w Gromniku na hali sportowej zostały wręczone przez Wójta Gminy, p. B. Stasza nagrody najlepszym uczniom i listy gratulacyjne rodzicom. Z naszej szkoły wyróżnieni zostali:

Gabriela Gogola (śr. 5,73), Jakub Bajorek (śr. 5,45) i Agnieszka Moździerz (śr.5,58).

 
Dyskoteka pożegnalna Drukuj Email
25 czerwca odbyła się dyskoteka szkolna, która była zarazem pożegnalną zabawą dla klas VI. Mamy nadzieję, że nasi absolwenci miło będą wspominać lata spędzone w naszej szkole. Oto kilka zdjęć ze wspólnej zabawy:

 


Więcej…
 
Pieszy Rajd Drukuj Email

 


20.VI uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami  udali się w trasę niebieskim szlakiem turystycznym Rzepiennik Marciszewski - Golanka. Słońce tego dnia świeciło nam przyjemnie, pogoda dopisywała, co sprzyjało podziwianiu piękna krajobrazu: Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego i Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki. Ponadto odwiedziliśmy okoliczne pomniki, przydrożne figurki i cmentarz wojenny. Na końcu wędrówki czekało nas wspólne grillowanie i pachnące dymem kiełbaski.

Więcej…
 
Szkolny Dzień Bez Przemocy Drukuj Email

5 czerwca odbył się Szkolny Dzień Bez Przemocy. W tym dniu odbyły się międzyklasowe rozgrywki sportowe pod hasłem "Kibicujemy fair play". Wychowawcy przeprowadzili pogadanki nt. zjawisk występujących w szkołach, omówili definicję agresji, przemocy i różnych ich przejawów. Przytoczyli wskazówki jak pomagać i jak się bronić.

Dzień zakończył się wspólnym wyjściem w teren  i grillowaniem.


 
Zielona Szkoła Drukuj Email

 


W dniach 3.VI-10.VI grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wyjeździe do Jastrzębiej Góry. Dzieciom naszej szkoły towarzyszyli wybrani uczniowie z innych szkół tj. z Gromnika, Chojnika, Brzozowej, Golanki, Siemiechowa. Była to okazja do integracji. W czasie wycieczki uczniowie zapoznali się z historią, legendą wielu nadmorskich miejsc. Czekało ich wiele atrakcji między innymi rejs statkiem po Bałtyku. Zwiedzili Hel, Władysławowo, Jastrzębią Górę. Najwięcej przeżyć dostarczyła wycieczka do Szymbarku. Mimo braku w ciągu pobytu słonecznej pogody w ostatnim dniu wyjazdu przywitało nas słońce i wyższa temperatura, co spowodowało, że niektórzy nie oparli się chęci zanurzenia w morskiej wodzie i popróbowania jej smaku. Wyjazd dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i uczniowie czekają na kolejny.

Więcej…
 
Piknik Rodzinny Drukuj Email

 

27 maja 2012 roku odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny, na który licznie przybyli zaproszeni goście, rodzice naszych uczniów i mieszkańcy wsi.

Dzień ten był w Rzepienniku Marciszewskim prawdziwym dniem RODZINY.

Piknik zaczął się od występów artystycznych uczniów naszej szkoły.

Najmłodsze dzieci mówiły wierszyki, śpiewały piosenki, starsze przygotowały koncert życzeń i i skecze dla swoich rodziców. Rodzice z wielkim wzruszeniem i dumą oglądali występy  pociech.

Po występach przyszedł czas na zawody sportowe, w których brali udział nie tylko uczniowie, ale również ich rodzice. Największym powodzeniem cieszyły się Rodzinne piłkarzyki. Nie zabrakło oczywiście ciekawych nagród i dyplomów.

Wieczorną porą odbyła się zabawa taneczna, gdzie wszyscy chętni mogli bawić się w rytmach tutejszej muzyki.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować naszym sponsorom za pomoc w zorganizowaniu imprezy. Są to: Firma "DOMINEX" Pana Andrzeja Gąsiora, Firma "Met-Trans" Pana Tadeusza Łazarka, Firma "Pro-GS" Pana Jacka Burnata, Piekarnia GS w Rzepienniku Strzyżewskim oraz Państwo Małgorzata i Czesław Cudek.


 

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia21222324252627282930NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


Designed by mgr Angelika Starzyk © 2013