Zegar

Kalendarz

luty 2018
pwścpsn
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Licznik odwiedzin

DziśDziś59
WczorajWczoraj113
W tygodniuW tygodniu717
W miesiącuW miesiącu2607
Wszystkie dniWszystkie dni150704

Aktualności
Nagrody Wójta Gminy Gromnik Drukuj Email

20 czerwca 2010r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gromniku zostały wręczone przez Wójta Gminy, p. B. Stasza nagrody najlepszym uczniom i listy gratulacyjne rodzicom. Z naszej szkoły wyróżnieni zostali:

  • Anna Gogola z klasy VI (śr. 5.5)
  • Daria Szymczyk z klasy VI (śr. 5.5)
  • Mateusz Hec z klasy V (śr. 5.4)
  • Agnieszka Moździerz z klasy IV (śr. 5.4).

 

 
Rostrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu GENIUSZ 2011 Drukuj Email

Po raz kolejny uczniowie z naszej szkoły, pod opieką p. Romany Gąsiorowskiej brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym GENIUSZ z historii oraz z języka polskiego. Na szczególne uznanie zasłużyli Adam Szumlański, uczeń klasy 4, który z historii zdobył dyplom wyróżnienie i zajął 11 miejsce w Polsce oraz Jakub Bajorek, uczeń klasy 3, który z języka polskiego również zdobył dyplom wyróżnienie i zajął 15 miejsce w Polsce.

Więcej…
 
Wycieczka do Bałtowa Drukuj Email

9 czerwca 2011 r. odbyła się bardzo interesująca wycieczka do Bałtowa, podczas której  mogliśmy zwiedzać Bałtowski Park Jurajski oraz bałtowskie ZOO-SAFARII.

Więcej…
 
Wykaz podręczników na rok szkolny 2011/2012 Drukuj Email

Podajemy listę podręczników obowiązujących w nowym roku szkolnym.

Więcej…
 
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ BEZ PRZEMOCY W SZKOLE Drukuj Email

6 czerwca 2011 roku odbył się Szkolny Dzień Bez Przemocy. Jest to ogólnopolskie święto wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na przemoc i chcą szkoły przyjaznej i bezpiecznej.

Więcej…
 
Gminny turniej "Baw się razem z nami" Drukuj Email

Jak w ubiegłym roku , tak i w tym, 1 czerwca  uczniowie z klas 1-3  wraz z p. Teresą Oślizło udali się na  Gminny Konkurs Sportowy "BAW SIĘ RAZEM Z NAMI" do Gromnika.

Drużyna z naszej szkoły rywalizowała z drużynami z innych szkół  w 10 konkurencjach. Ostatecznie przegraliśmy tylko jednym punktem z Siemiechowem i tym samym  obroniliśmy pozycję z zeszłego roku, czyli trzecie miejce.

Gratulujemy!

Więcej…
 
Piknik Rodzinny Drukuj Email

29 maja 2011 roku odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny, na który licznie przybyli zaproszeni goście, wśród których obecni byli Pan Wójt  Bogdan Stasz , radny Czesław Cudek, Przewodniczący Komisji Oświaty Marcin Sterkowicz , pan sołtys Stanisław Cudek oraz emerytowane nauczycielki naszej szkoły, rodzice uczniów i mieszkańcy wsi. Jest to już tradycja naszej szkoły i organizujemy go zawsze w rocznicę oddania do użytku nowego budynku.

Więcej…
 
Konkurs plastyczny Drukuj Email

           Filia Biblioteki w Rzepienniku Marciszewskim po raz kolejny włączyła się w obchody związane z Tygodniem Bibliotek, organizując konkurs plastyczny.

Mottem konkursu było: ,,Od nożyczek Andersena papier w bajkę się zamienia. Wycinanka twa gotowa, dziękuję za dobre słowa".

Konkurs adresowany był do dzieci klas 1 - 4 Szkoły Podstawowej i miał na celu wykonanie ilustracji do przeczytanej książki.

            Wszystkie prace, a było ich 20, zostały nagrodzone cenną książką gdyż wszystkie były piękne.

Więcej…
 
VIII Międzypowiatowy Konkurs Ortograficzny klas I-III - Kuba Bajorek zawalikowany do kolejnego etapu Drukuj Email

Uczniowie klas II-III, pod opieką p. T. Oślizło przygotowywali się do konkursu ortograficznego. Dnia 8 kwietnia 2011 r. odbył się gminny etap VIII Międzypowiatowego Konkursu Ortograficznego klas I-III. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Bajorek z klasy III, Gabriela Gogola z klasy III i Weronika Kwaśny z klasy II. Uczeń Jakub Bajorek na tym etapie zajął II miejsce i zakwalifikował się go dalszego etapu.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia2122232425262728NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


Designed by mgr Angelika Starzyk © 2013